Četrtek 24 Oktober 2019

Izkoristite enkratno priložnost in se udeležite  testnega usposabljanja v okviru projekta »Promocija zdravja na delovnem mestu v trgovinski dejavnosti«.

V okviru projekta bomo izvedli predvidoma v času od 15.8. – 10.10.2014 še testno usposabljanje, katerega namen je povečati kakovost življenja in ozavestiti ljudi o njihovem psihološkem in fizičnem zdravju s pomočjo spletne aplikacije.

Podrobnejši program testnega usposabljanja si lahko ogledate v priponki. Dobrodošli so tudi vsi vaši dodatni predlogi vsebin usposabljanj, ki nam jih prosimo posredujte najkasneje do 8. avgusta 2014.

Kotizacije za udeležbo na testnem usposabljanju NI! Vljudno vabljeni!

Ladi Rožič

Attachments:
Download this file (Program testnega usposabljanja.pdf)Program testnega usposabljanja.pdf[ ]68 Kb550 Downloads